nadpissivt

Учител по английски език
Училище „Дени Дидро“ отвори врати през септември 2021 година в град Банкя за деца от подготвителна група и първи клас.

Мисията ни е да се утвърди нов модел на образование, в дух на толерантност и любопитство, рационална мисъл и научен метод, солидарност и приветливост, ценности и принципи. Предлагаме съвременна среда, различна от традиционното образование, в която децата се поощряват да търсят и откриват отговори и решения, да се обогатяват с нови знания и умения, да откриват и развиват своите интереси и таланти, да растат с уважение и грижа за хората и природата.

Училищната база е изцяло съобразена със съвременните изисквания за енергийна ефективност и предлага просторни и специално оборудвани стаи, две библиотеки, модерна кухня, басейни, физкултурни салони, външни игрища, писта за бягане, амфитеатър, външни и вътрешни зони за игри.

Търсим да назначим служители на позиция Учител по английски език.

Основни отговорности:
• Да планирате и провеждате учебния процес
• Да насърчавате и следите прогреса и развитието на децата, както в група така и индивидуално
• Да се грижите за децата по време на образователните и извънкласни дейности, организирани от училището.
Качества и квалификации, които търсим:
• Завършено висше образование със степен магистър или бакалавър в специалност: Английска филология с квалификация педагог, учител; Педагогика на обучението по английски език; Учител с чужд език
Предишен опит между 3 и 7 години е предимство
• Отлични комуникативни умения и конструктивно мислене
• Инициативност и креативност в организирането на цялостното обучение на децата
• Познаване на съвременни методи на преподаване и умения за адаптиране към индивидуалните нужди на учениците
Нашето предложение:
• Работа в млад екип и динамична среда
• Отлична работна атмосфера в нова и съвременно оборудвана база
• Добро възнаграждение
• Обучение на малки класове (до 18 деца в група)
Ако имате желание да станете част от нашия екип, изпратете ни Вашата автобиография и мотивационно писмо на Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Вашата автобиография ще бъде разглеждана при стриктна конфиденциалност и спазване на законовите изисквания за защита на личните данни.