nadpissivt

ОПТИКС ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ:
ИНЖЕНЕР, ХАРДУЕР
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
Висше техническо образование в областта на електрониката.

За предимство се считасредно специално образование, завършено в електротехникум

Опит в разработването на аналогова и цифрова електроника;

Опит в PCB-CAD софтуер.Работа с Altium Designer е предимство

Познаване на етапите и методите на проектиране и производство.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Взима активно участие в анализа на характеристиките на новите продукти и участва всъздаването на тяхната концепция и архитектура (блок схеми, модули и т.н);

Проектира електрическата схема на устройството.

Избира предварителна елементна база,отговаряща на различни изисквания: електрически характеристики, цена-производителност, консумация на енергия, физически размери и др. Прави инженерно-стойностен анализ;

Проектира печатни платки на продукта съобразно EMI/EMC и механичните изисквания;

Участва в етапи на сертифициране на продуктите;

Създава пълната конструкторска документация: производствени файлове и технологичниинструкции. Взема основна роля за подготовката на продукта за производство.
ВЪЗМОЖНОСТИТЕ, КОИТО ПРЕДЛАГАМЕ:
Възнаграждение според постигнатите резултати

Възможности за професионални обучения и повишаване на квалификацията

Медицинска застраховка с покриване на абонаментно обслужване и възстановяване на разходи

Допълнителни финансови стимули за поддържане на здравословен начин на живот•Великденски и Коледен бонус

Допълнителни финансови стимули според постигнатите резултати•Организирани социални мероприятия и тиймбилдингиМесторабота: гр. Пловдив
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ
Автобиография

Диплома за придобито образование

Цветна снимка

Вашите документи очакваме на e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите., тел. за връзка: 0357 60729Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати