nadpissivt

ЕКСПЕРТ ПРОДАЖБИ
ПРИСЪЕДИНИ СЕ КЪМ НАШИЯ ОТБОР... Повече от 20 години ОПТИКС е лидер в областта на високотехнологичното оптично производство вБългария и на международния пазар. В портфолиото на нашия отбор можете да откриете над 45 световнидестинации, в които нашите проекти в сферата на сигурността, интегрираните системи итермовизионната техника се ползват с доверие. Като силно специализирано предприятие в производствотона оптикомеханични и оптикоелектронни възли и изделия с военно и гражданско предназначение, ОПТИКСАД извършва целия производствен процес - от проектиране и реализиране на прототипи до серийнопроизводство. Производството на компанията е разположено на 5 площадки с различни локации.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
Висше образование – магистър или бакалавър (техническаили икономическаспециалност)

Отлично владеене на английски и немски език (счита се за предимство владеене и наруски език

Отлична компютърна грамотност (работа с електронни таблици и презентации)
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Изгражда дългосрочни взаимоотношения с настоящи и международни клиенти накомпанията

Проактивно проучва и търси нови пазари и клиенти

Изготвя прогноза и проследява ключовите показатели за клиентите

Сътрудничи с екипа по „Маркетинг“ и „Бизнес развитие“, за да идентифицира и разширивъзможностите за бизнес

Обработва запитвания, изготвя оферти в ERP- системата; обработва и поддържа поръчкив ERP -системата; обработва рекламации от клиенти

Изготвя различни видове отчети и анализи, свързани с продажбите

Изготвя придружаващата документация за всяка експедиция към клиента

Осигурява навременната и успешна доставка според нуждите и целите на клиента.
ВЪЗМОЖНОСТИТЕ, КОИТО ПРЕДЛАГАМЕ:
Трудов договор и отлично възнаграждение

Допълнителни бонуси, свързани с постигнатите резултати, както и Великденски и Коледни бонуси

Възможности за кариерно развитие и обучение в сферата на продажбите, участия в международни изложения

Работа в съвременна офис среда

Покриване на транспортни или квартирни разходи в рамките на определен бюджет за служители, които не живеят в град Панагюрище

Медицинска застраховка с покриване на абонаментно обслужване и възстановяване на разходи

Допълнителни финансови стимули за поддържане на здравословен начин на живот

Организирани социални мероприятия и тиймбилдингиМесторабота: гр. Панагюрище, Индустриална зона „Д-р Чочев“
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
Автобиография

Диплома за придобито образование

Цветна снимка

Вашите документи очакваме на e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите., тел. за връзка: 0357 60729Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати