Logo Career 2

Тест инженер
„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквaния. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.
Във връзка с развитието на нашият екип по управление на качеството, търсим високо квалифициран „Тест инженер“.
Отговорностите:
Ще осъществявате качествен контрол и тестване на готови електрически табла;
Ще работите с техническа документация – електрически схеми и чертежи;
Ще осъществявате високоволтови тест изпитания;
Ще провеждате процесен контрол на линиите за производство.

Изискванията:
Висше техническо образование в областта на електротехниката или автоматизацията;
Английски език на работно ниво – писмено и говоримо.
Отлични технически познания и практически опит в работата с техническа документация.
Софтуер: Rockwell and B&R
Точност,внимание и отговорност към поставените задачи.
Добри умения за работа в екип.

Нашето предложение:
Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда.
Мотивиращо възнаграждение.
Ежемесечни ваучери за храна 200 лева.
Възможност за професионално и кариерно развитие.
Поемане на разходи за транспорт.
Месторабота: Радомир
Кандидатствай:https://www.jobs.bg/job/7361714